Efekt Motyla

Efekt Motyla

„...trzepot skrzydeł motyla, np. w Ohio, może po trzech dniach spowodować w Teksasie burzę piaskową. 

Przykładami efektu motyla są zjawiska meteorologiczne....”

Cuda się dzieją.
Na każdym kroku.
Jedyne co trzeba sobie uświadomić to, że świat jak i nasze ciało nie jest zbudowany z kawałków kilku centymetrowego mięcha!
Jesteśmy stworzeni tak samo jak wszechświat - z bardzo małych cząsteczek, a ostatecznie niektóre teorie mówią, że z energii.
Czasami delikatna nieinwazyjna zmiana może spowodować zmianę całego naszego „jestestwa”.
Adam Orszulak

„W ciągu ostatnich lat terapia Osteopatyczna stała się jedną z najszybciej rozwijających się naturalnych metod leczniczych.
Dzięki odczuciu głębokiego działania terapii, zaczęło z niej korzystać coraz więcej osób.
Pacjenci w każdym wieku i z różnymi dolegliwościami odkrywają poprawę zdrowia.
Nadal kwestią otwartą pozostaje, dlaczego uzyskiwane są takie rezultaty, ponieważ wydaje się, że podczas zabiegu niewiele się dzieje - przynajmniej na powierzchni”. Mądrość Ciała.

Kto?
Osteopaci Adam i Krzysztof


<< POWRÓT

Inne z kategorii: OSTEOPATIA

Oddech to życie

Oddech to życie

OSTEOPATIA

Podczas dobrze wykonanego wdechu powinna pracować przepona, która robi miejsce dla rozszerzających się płuc, a dzięki temu wypełniają się po brzegi tlenem!..

Neuralgia

Neuralgia

OSTEOPATIA

Są dolegliwości, występujące bardzo często i objawiające się nagłymi atakami silnego bólu. Przez co okres bólu daje o sobie znać na zmianę z okresem spokoju...

Chrapanie

Chrapanie

OSTEOPATIA

Chrapiesz? A może ktoś z Twoich bliskich ma z tym problem? Nie raz pewnie obudziłeś się, bo ktoś śpiący obok albo nawet zza ściany przerwał Ci sen swoim chrapaniem.

Rwa kulszowa

Rwa kulszowa

OSTEOPATIA

Wielu z Was zgłasza się do nas z problemem jakim jest rwa kulszowa, ale myślę, że każdy powinien mieć choćby podstawową wiedzę co to takiego jest, gdyż może przytrafić się każdemu...