Pierwsza wizyta u Dietetyka

Pierwsza wizyta u Dietetyka

Pierwsza wizyta u dietetyka!

Pierwszy i najważniejszy krok to podjęcie decyzji o współpracy.
Jeśli masz problem z doborem diety, zmagasz się z różnymi chorobami, nie wiesz jak stracić zbędne kilogramy, chcesz się czuć zdrowsza/y, pełna/y sił witalnych i dostać zastrzyk energii, z przysłowiowym „kopniakiem” do działania, to pomoc dietetyka jest właśnie dla Ciebie!

Na pierwszej wizycie przeprowadzę szereg badań przy pomocy analizatora składu ciała. Uzyskamy dzięki niemu informację na temat: zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie, poziomie tłuszczu trzewnego, masie mięśniowej, masie mineralnej kości, poziomie nawodnienia, metabolizmie spoczynkowym oraz o wieku metabolicznym. Poddamy analizie te wyniki oraz wyniki badań diagnostycznych.

Przeprowadzę z Tobą dokładny wywiad zdrowotny oraz żywieniowy. Dzięki temu uzyskamy obraz jakie nawyki żywieniowe miałaś/eś do tej pory i podpowiem jakie ewentualne błędy zostały popełnione.

Mając wszystkie najważniejsze informację oraz wskazany przez Ciebie cel, który chcesz osiągnąć z moją pomocą, będę mogła przygotować odpowiednio dobraną do potrzeb dietę oraz wskaże na czym warto się skupić, uwzględniając trwałą zmianę nawyków żywieniowych.

Na pierwszą wizytę proszę przynieść następujące badania:

  • z krwi: bilirubina, CRP, cholesterol całkowity, LDL, HDL, trójglicerydy, glukoza, TSH, anty-TPO, anty-TG, fT3, fT4, kwas moczowy, Aspat, Alat, mocznik, kreatynina, żelazo, wit. D3, wapń,
  • inne wyniki badań w zależności od schorzenia.

Dodatkowo:

  • proszę przygotować listę leków i suplementów, które są przyjmowane,
  • proszę przygotować i wziąć ze sobą na wizytę 3-dniowy jadłospis (godziny, porcje, podjadanie, płyny),
  • pomiary ciała są wykonywane na specjalistycznej wadzę, na którą staje się boso, zatem proszę o odpowiednie przygotowanie się do wizyty.

Dodatkowym badaniem, które możemy wykonać jest analiza magnetyczno-kwantowa. Pokazuje niedobory minerałów, śladowych pierwiastków oraz potrzebnych witamin w organizmie, , dowiemy się czy występują problemy z tarczycą, wątrobą, pęcherzykiem żółciowym, gęstością mineralną kości, cyklem menstruacyjnym, wahaniami poziomu cukru we krwi oraz oczywiście z nadwagą i otyłością.

Na takie badanie i omówienie wyników należy zarezerwować sobie około godziny.

Więcej informacji zapraszam do zakładki http://www.osteopatja.pl/dietetyka 

Pozdrawiam i zapraszam!
Sonia Orszulak

Umów wizytę online >> lub Umów wizytę telefonicznie


<< POWRÓT

Inne z kategorii: DIETETYKA DZIECIĘCA

Dieta redukcyjna

Dieta redukcyjna

DIETETYKA DZIECIĘCA

Dowiedz się jak może wyglądać zdrowa i zbilansowana dieta i na co warto zwrócić uwagę.

Dieta regeneracyjna

Dieta regeneracyjna

DIETETYKA DZIECIĘCA

Po ciąży każda kobieta powinna zadbać o siebie i swój organizm tak samo jak w ciąży, dlatego że musi się on odbudować i zregenerować.

Olej lniany

Olej lniany

DIETETYKA DZIECIĘCA

Jest to olej, który bogaty jest w wiele wartościowych składników i znajdzie zastosowanie w wielu dolegliwościach. Poznajcie go!

Dietetyka - Złoty eliksir natury

Dietetyka - Złoty eliksir natury

DIETETYKA DZIECIĘCA

Zawarte w oleju rzepakowym nienasycone kwasy tłuszczowe wspierają pracę serca, układu krwionośnego, nerek, mózgu, pomagają utrzymać odpowiedni poziom glukozy we krwi oraz poprawiają stan skóry i jej kondycję...