OSTEOPATJA

Centrum Osteopatii i Terapii Manualnej
Ul. Osiedlowa 4/6 U1 (wejście od ulicy Wrocławskiej)
91-052 Łódź

Telefon: 530 158 533
e-mail: kontakt@osteopatja.pl

facebook: www.facebook.com/osteopatja

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko:

E-mail:

Telefon:
Wiadomość:
wpisz: yqps

Administratorem danych jest w ADAM ORSZULAK OSTEOPATJA, ul. Osiedlowa 4/6, 91-052 Łódź (dalej: Osteopatja). OSTEOPATJA przetwarza Pani/Pana dane dla celów związanych z realizacją kontaktu za pośrednictwem formularza kontaktowego. Podane dane będą przetwarzane na podstawie zgody - art. 6 ust. 1 pkt a) zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

Powołany został Inspektor ochrony danych osobowych. Kontakt z Inspektorem jest możliwy za pośrednictwem poczty e-mail na adres kontakt@osteopatja.pl.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne aczkolwiek wyłącznie ich podanie umożliwia prowadzenie korespondencji elektronicznej (dot. adresu email i danych identyfikujących).

Ma Pan/Pani prawo cofnąć zgodę, co spowoduje niezwłoczne usunięcie ich przez OSTEOPATJA, z wyłączeniem tych, których przetwarzanie wynika z wymogów prawa. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Cofnięcie zgody wymaga zgłoszenia elektronicznego na adres e-mail kontakt@osteopatja.pl.

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres prowadzenia korespondencji i czas wygaśnięcia wszelkich roszczeń przez Panią/Pana do OSTEOPATJA oraz przez OSTEOPATJA do Pani/Pana lub aż do cofnięcia zgody.

Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy powszechnie obowiązujących przepisów prawa.

Odbiorcą Pana/Pani danych są podmioty świadczące usługi hostingowe.

Dane nie są automatycznie przetwarzane i nie podlegają profilowaniu.

Dane nie są transferowane do organizacji międzynarodowej ani przekazywane poza obszar EOG.