OSTEOPATIA – naprawiamy maszyny ludzkie

OSTEOPATIA – naprawiamy maszyny ludzkie

Choć tyle pisze się i mówi o konieczności odpoczynku, to wciąż ignorujemy swoje potrzeby nie tylko umysłowe ale również fizyczne i społeczne. Deficyty którejkolwiek z tych sfer są zagrożeniem dla naszego życia. Nasza fizyczność to najważniejsza droga do spełniania marzeń i osiągania sukcesów.

Dzisiejszy nasz pęd, czyli upychanie kilku zadań w jedna godzinę, jedzenie w biegu, rozmawianie w przelocie to wszystko odbija się "wielką stopą" na naszym ciele! Za każdym razem spadamy o stopień w dół, ponieważ potrzebujemy w tzw. Międzyczasie naprawić swoją "maszynę ruchu".!

W naszym Centrum pomagamy w bólach różnego pochodzenia. Oprócz dolegliwości narządów ruchu , leczymy zmiany przed i po zabiegach operacyjnych, działamy w sferze pediatrii (osteopatia pediatryczna) . Oferujemy również:
– Terapię dla kobiet w ciąży
– Terapię czaszkowo – krzyżową
– Terapię trzewną (wisceralną)
– Terapię wad postawy u dzieci i młodzieży (boczne skrzywienia kręgosłupa)

Szczegółowy opis wszystkich usług w tej dziedzinie przygotowaliśmy dla Ciebie na naszej stronie internetowej http://www.osteopatja.pl.

Przyjemność z poruszającego się ciała to dziś Twój numer jeden ! Zadbamy o Twoje bezpieczeństwo, zmniejszymy liczbę przypadkowych uszkodzeń ciała i przestępstw, które ograniczają sprawność fizyczną i potęgują lęki..

A Ty jak reagujesz na sygnały płynące z ciała? Czy wiesz do kogo zwrócić sikę gdy zbyt wiele dzieje się naraz? Interpretacje i założenia Was – Naszych obecnych i potencjalnych klientów mogą się różnić ale założenie jest to samo: ciało ma Ci coś ważnego do powiedzenia .

Szepce, prosi, w końcu krzyczy. Zamiast złościć się, że słabe i niedoskonałe, ZAPRASZAMY CIĘ NA SZCZEGÓŁOWĄ DIAGNOZĘ I POMOC W ODCZYTANIU TEGO, CO TO CIAŁO DO CIEBIE WOŁA !

Umów wizytę online >> lub Umów wizytę telefonicznie


<< POWRÓT

Inne z kategorii: OSTEOPATIA DOROSŁYCH

Nerw błędny

Nerw błędny

OSTEOPATIA DOROSŁYCH

Dlaczego nerw błędny jest taki ważny? I co z tą chorobą lokomocyjną? 

Leczenie neuralgii łódź

Leczenie neuralgii łódź

OSTEOPATIA DOROSŁYCH

Są dolegliwości, występujące bardzo często i objawiające się nagłymi atakami silnego bólu. Przez co okres bólu daje o sobie znać na zmianę z okresem spokoju...

Ból trzustki

Ból trzustki

OSTEOPATIA DOROSŁYCH

Trzustka jest bardzo ważnym elementem wśród różnych części w naszym mechanizmie. Powstaje ona z dwóch zawiązków, grzbietowego i brzusznego, będących uchyłkami dwunastnicy. 

W poszukiwaniu zdrowia

W poszukiwaniu zdrowia

OSTEOPATIA DOROSŁYCH

Początek tej dziedziny nauki sięga korzeniami do XIX wieku w Stanach Zjednoczonych, jej twórcą był Andrew Still. Miał on na celu szukanie zdrowia, nie chciał zatruwać ciała lekami, a pomóc mu w naturalny sposób reagować.