MARTA ANDRZEJEWSKA

Nazywam się Marta Andrzejewska. Z zawodu jestem mgr fizjoterapii; ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Łodzi. W zawodzie pracuje ponad 10 lat, ciągle kształcąc się i poznając nowe techniki terapeutyczne.

Zawsze patrzyłam na człowieka w sposób holistyczny, jako na całość, a nie na poszczególne jego części i narządy. Aby tak globalnie spojrzeć na pacjenta przydaje mi się moja druga pasja- psychologia- a dokładnie rozwój osobowości. Ukończyłam również studia o tym profilu i zdobyłam wiedzę z zakresu ludzkiej psychiki.

Od zawsze intuicyjnie lubiłam łączyć elementy medycyny wschodu i zachodu. Wplatając naturoterapię w klasyczną medycynę akademicką osiągając bardzo dobre efekty terapeutyczne.

Ukończyłam kurs refleksoterapii (akupresury stóp) oraz hirudoterapii ( leczenie pijawkami); są to naturalne metody stosowane od tysięcy lat wprowadzające organizm w stan homeostazy, czyli równowagi energetycznej. Ponieważ ciało to nie tylko materia, ale i dusza, mentalność, trzeba je leczyć wielopoziomowo. Odpowiednia i pokrzepiająca rozmowa z pacjentem to dla mnie warunek i początek dobrze przeprowadzonej terapii.

Moim konikiem są również masaże- klasyczne, limfatyczne oraz refleksoryczne, czyli zaczerpnięte ze starej medycyny chińskiej; w swojej pracy stosuje elementy pracy na punktach spustowych według nowoczesnej i innowacyjnej metody Eda Williama.

Oprócz tego z powodzeniem przeprowadzę zajęcia ze szkoły zdrowego kręgosłupa wplatając w nie elementy Jogi.

Lubię pracę z dziećmi w wieku szkolnym, z przyjemnością skoryguję ich wady postawy i nauczę jak nie utrwalać nieprawidłowych wzorców.

Wykształcenie

  • Uniwersytet Medyczny w Łodzi - studia magisterskie na kierunku fizjoterapia
  • Akademia Liderów - kierunek rozwój osobowości

Ukończone Kursy i Szkolenia

  • Zintegrowane techniki terapeutyczne na tkanki miękkie. Punkty spustowe, ból i napięcie mięśni.
  • Terapia pacjentów z obrzękiem limfatycznym.
  • Podstawy hirudoterapii i larwo terapii.
  • Piłki i taśmy w sporcie i rehabilitacji.
  • Refleksologia stóp.
  • Interaktywne nauczanie z zastosowaniem kinezjologii edukacyjnej i pedagogiki ruchu.
MARTA ANDRZEJEWSKA

Umów się na wizytę

Marta Andrzejewska

POWIĘKSZ
POWIĘKSZ
POWIĘKSZ
POWIĘKSZ
POWIĘKSZ
POWIĘKSZ
POWIĘKSZ
POWIĘKSZ
POWIĘKSZ